UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Psy to nie dzikie by ich ostrzelać ! Gdyby takich miłośników zwierząt ostrzelali jak ty to byśmy byli mniejszym państwem od Watykanu :⁠-⁠) głowa do góry, spróbuj pomóc a nie zabijaj ! One nie są niczemu winne że zostali porzucone jak dziecko...