UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Psy to nie dzikie by ich ostrzelać ! Gdyby takich miłośników zwierząt ostrzelali jak ty to byśmy byli mniejszym państwem od Watykanu :-) głowa do góry, spróbuj pomóc a nie zabijaj ! One nie są niczemu winne że zostali porzucone jak dziecko...