UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze zastanawiam się jak to jest zająć stanowisko komuś innemu wiedząc ze ktoś przez to wyleci lub go zdegradują? Jakim trzeba być czlowiekiem by w ten sposób pchać się na stanowiska, jak można patrzeć ludziom w oczy ??? Przecież wiadomo że za jakiś czas tak samo się skończy!