Wybrany wątek opinii

Dyskusja po fakcie, trochę to słabe. A pani Katarzynie Wiśniewskiej, dyrektorkce Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu. to już dziekujemy. Efekty jej pracy widać w totalnie chaotycznej zabudowie i braku Centrum naszego miasta.
(2023.06.08)
Pisior ty byś na ładniejsze miasto zbudował ale brak mózgu
(2023.06.08)
Jak się nie argumentów merytorycznych, to pozostają obrażanie innych. Prostak to prostak i tyle.
bra (2023.06.08)
Powtarzasz sie nudny człowieku. Juz raz Ci odpisywalem, prosze o przyklady tej chaotycznej zabudowy. Dopilnowane inwestycje, uzgodnione z inwestorami kazde szczegoly, zeby to miasto jakos wygladalo, a chaos to powstal za jej poprzedniczki, ktorej zaden inwestor na oczy nawet nie widzial. Co do centrum to nigdy nie było, bo zostalo to miasto zabudowane w latach 80 i 90.Podejrzewam, ze jeates jednym lub jedną ktoremu nie udalo sie zalatwić prywaty, czyzby jakas odmowa na podzial gruntow pod mieszkaniówkę ?
inwestor (2023.06.08)
Najpierw się dowiedz od czego jest dyrektor, a potem dziękuj! Powodzenia w znalezieniu lepszej osoby na to miejsce...
(2023.06.12)
Powrót do komentarzy