Wybrany wątek opinii
Dyskusja po fakcie, trochę to słabe.
A pani Katarzynie Wiśniewskiej, dyrektorkce Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu. to już dziekujemy. Efekty jej pracy widać w totalnie chaotycznej zabudowie i braku Centrum naszego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
33
12
Pisior ty byś na ładniejsze miasto zbudował ale brak mózgu
Do moderacji
Odpowiedz
11
23
Jak się nie argumentów merytorycznych, to pozostają obrażanie innych. Prostak to prostak i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
Powtarzasz sie nudny człowieku. Juz raz Ci odpisywalem, prosze o przyklady tej chaotycznej zabudowy. Dopilnowane inwestycje, uzgodnione z inwestorami kazde szczegoly, zeby to miasto jakos wygladalo, a chaos to powstal za jej poprzedniczki, ktorej zaden inwestor na oczy nawet nie widzial. Co do centrum to nigdy nie było, bo zostalo to miasto zabudowane w latach 80 i 90.Podejrzewam, ze jeates jednym lub jedną ktoremu nie udalo sie zalatwić prywaty, czyzby jakas odmowa na podzial gruntow pod mieszkaniówkę ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Najpierw się dowiedz od czego jest dyrektor, a potem dziękuj! Powodzenia w znalezieniu lepszej osoby na to miejsce...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0