UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Powtarzasz sie nudny człowieku. Juz raz Ci odpisywalem, prosze o przyklady tej chaotycznej zabudowy. Dopilnowane inwestycje, uzgodnione z inwestorami kazde szczegoly, zeby to miasto jakos wygladalo, a chaos to powstal za jej poprzedniczki, ktorej zaden inwestor na oczy nawet nie widzial. Co do centrum to nigdy nie było, bo zostalo to miasto zabudowane w latach 80 i 90.Podejrzewam, ze jeates jednym lub jedną ktoremu nie udalo sie zalatwić prywaty, czyzby jakas odmowa na podzial gruntow pod mieszkaniówkę ?
inwestor