UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dyskusja po fakcie, trochę to słabe. A pani Katarzynie Wiśniewskiej, dyrektorkce Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu. to już dziekujemy. Efekty jej pracy widać w totalnie chaotycznej zabudowie i braku Centrum naszego miasta.