UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dyskusja po fakcie, trochę to słabe. A pani Katarzynie Wiśniewskiej, dyrektorkce Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu. to już dziekujemy. Efekty jej pracy widać w totalnie chaotycznej zabudowie i braku Centrum naszego miasta.


Anuluj