UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powtarzasz sie nudny człowieku. Juz raz Ci odpisywalem, prosze o przyklady tej chaotycznej zabudowy. Dopilnowane inwestycje, uzgodnione z inwestorami kazde szczegoly, zeby to miasto jakos wygladalo, a chaos to powstal za jej poprzedniczki, ktorej zaden inwestor na oczy nawet nie widzial. Co do centrum to nigdy nie było, bo zostalo to miasto zabudowane w latach 80 i 90.Podejrzewam, ze jeates jednym lub jedną ktoremu nie udalo sie zalatwić prywaty, czyzby jakas odmowa na podzial gruntow pod mieszkaniówkę ?

inwestor

Anuluj