Wybrany wątek opinii

Gdyby nie lewackie nieudolne rządy lokalne to zalew i rzeka byłyby pogłębione, bocznica i dźwigi w porcie. Barki z węglem i innymi towarami płynęłyby jedna za drugą. Gdańsk jest zawalony węglem i nie jest w stanie odbierać już. Wszystko do sprawdzenia. Ale przez sabotaż lokalnych władz użyteczność przekopu jest mierna. Oni zadowoleni. Tak samo jak gg ze swoim populizmem i socjotechniką i miernością małego ludka.
tralala12 (2023.03.28)
@tralala12 - A gdyby kolej nie powstała, to Kanałem Elbląskim dalej by spławiano drzewo i wszystko by się kręciło.
Oderwany od rzeczywistości (2023.03.28)
@tralala12 - Dokładnie. A dzięki takiemu sabotażowi to opozycja ma argumenty że przekop niepotrzebny. A prawda jest inna. Wystarczyłaby dobra wola lokalsów.
(2023.03.29)
@Oderwany od rzeczywistości - Drewno baranie
(2023.03.29)
@tralala12 - I tym właśnie grozi przedawkowanie TVP info.
Dr.House (2023.03.29)
@Dr.House - Nie TVP. To są fakty przytaczane na wielu platformach. Poza tym bardzo łatwe do zaobserwowania. Wystarczy patrzeć.
(2023.03.29)
Nie dyskutuj z betonami. Do nich już nic nie dociera. Nawet jak pokażesz czarno na białym.
Lasek12 (2023.03.29)
Lokalsi nie chca PIS i jego przekopu, za który będą musieli płacić przez wieki kolejne pokolenia. A to wszystko by wygral Pis i mataczył dalej przywłaszczając nasze pieniądze dla siebie na sowite wypłaty i nagrody - za co, zapytam. Za co?
(2023.03.29)
"To są fakty przytaczane na wielu platformach. " W ramach akcji inteligentni inaczej swym braciom w rozumie.
GłębokaMyśl (2023.03.29)
Powrót do komentarzy