Wybrany wątek opinii
Gdyby nie lewackie nieudolne rządy lokalne to zalew i rzeka byłyby pogłębione, bocznica i dźwigi w porcie. Barki z węglem i innymi towarami płynęłyby jedna za drugą. Gdańsk jest zawalony węglem i nie jest w stanie odbierać już. Wszystko do sprawdzenia. Ale przez sabotaż lokalnych władz użyteczność przekopu jest mierna. Oni zadowoleni. Tak samo jak gg ze swoim populizmem i socjotechniką i miernością małego ludka.
Do moderacji
Odpowiedz
8
14
@tralala12 - A gdyby kolej nie powstała, to Kanałem Elbląskim dalej by spławiano drzewo i wszystko by się kręciło.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@tralala12 - Dokładnie. A dzięki takiemu sabotażowi to opozycja ma argumenty że przekop niepotrzebny. A prawda jest inna. Wystarczyłaby dobra wola lokalsów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Oderwany od rzeczywistości - Drewno baranie
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@tralala12 - I tym właśnie grozi przedawkowanie TVP info.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Dr.House - Nie TVP. To są fakty przytaczane na wielu platformach. Poza tym bardzo łatwe do zaobserwowania. Wystarczy patrzeć.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Nie dyskutuj z betonami. Do nich już nic nie dociera. Nawet jak pokażesz czarno na białym.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Lokalsi nie chca PIS i jego przekopu, za który będą musieli płacić przez wieki kolejne pokolenia. A to wszystko by wygral Pis i mataczył dalej przywłaszczając nasze pieniądze dla siebie na sowite wypłaty i nagrody - za co, zapytam. Za co?
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
"To są fakty przytaczane na wielu platformach. " W ramach akcji inteligentni inaczej swym braciom w rozumie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1