UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lokalsi nie chca PIS i jego przekopu, za który będą musieli płacić przez wieki kolejne pokolenia. A to wszystko by wygral Pis i mataczył dalej przywłaszczając nasze pieniądze dla siebie na sowite wypłaty i nagrody - za co, zapytam. Za co?


Anuluj