UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lokalsi nie chca PIS i jego przekopu, za który będą musieli płacić przez wieki kolejne pokolenia. A to wszystko by wygral Pis i mataczył dalej przywłaszczając nasze pieniądze dla siebie na sowite wypłaty i nagrody - za co, zapytam. Za co?