UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie lewackie nieudolne rządy lokalne to zalew i rzeka byłyby pogłębione, bocznica i dźwigi w porcie. Barki z węglem i innymi towarami płynęłyby jedna za drugą. Gdańsk jest zawalony węglem i nie jest w stanie odbierać już. Wszystko do sprawdzenia. Ale przez sabotaż lokalnych władz użyteczność przekopu jest mierna. Oni zadowoleni. Tak samo jak gg ze swoim populizmem i socjotechniką i miernością małego ludka.
tralala12