UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tralala12 - A gdyby kolej nie powstała, to Kanałem Elbląskim dalej by spławiano drzewo i wszystko by się kręciło.

Oderwany od rzeczywistości

Anuluj