UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tralala12 - A gdyby kolej nie powstała, to Kanałem Elbląskim dalej by spławiano drzewo i wszystko by się kręciło.
Oderwany od rzeczywistości
@tralala12 - A gdyby kolej nie powstała, to Kanałem Elbląskim dalej by spławiano drzewo i wszystko by się kręciło.
Oderwany od rzeczywistości