UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Za referendum - Dokładnie najwyższy czas pogonić tych nieudaczników. Czy Elblążanie chcą się z nimi męczyć jeszcze tyle czasu. Tylko dobry komisarz ogarnie tą całą stajnie Augiasza.
TeofilSkorupa
@Za referendum - Dokładnie najwyższy czas pogonić tych nieudaczników. Czy Elblążanie chcą się z nimi męczyć jeszcze tyle czasu. Tylko dobry komisarz ogarnie tą całą stajnie Augiasza.
TeofilSkorupa