UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Za referendum - Dokładnie najwyższy czas pogonić tych nieudaczników. Czy Elblążanie chcą się z nimi męczyć jeszcze tyle czasu. Tylko dobry komisarz ogarnie tą całą stajnie Augiasza.

TeofilSkorupa

Anuluj