Wybrany wątek opinii
czy był potrzebny czy nie jesteście za głupi żeby o tym dyskutować połowę tych mądrych komentatorów znam to nieuki którzy nigdy nie pracowali i oni najwiecej dyskutują nie dzielcie skóry na niedzwiedziu nawet jak się zamuli będzie na stałe pogłębiarka Szczecin ma dale 67km do morza i odmulają co rok i nie ma problemu ja tych wszystkich pspeudonaukowców tych mundrych którym wino la patyk zjadło rozum zapakowałbym na barkę i wywiózł na tą nową wyspę żeby tam pracowali na razie to kapie z was jad bo jesteście potomkami, wnukami, i dziećmi komuchów czerwone pomioty jak nie kopali źle jak zrobili przekop też źle zawsze będzie wam źle nieroby
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Nie jestem ani zbyt mądry ani zbyt głupi. Tylko że żadna instytucja zainteresowana w wykonanie i eksploatację przekopu oraz portu w Elblągu nie określiła, nawet a zarysie, ile lat trzeba będzie czekać na osiągnięcie stopy zwrotu z tej inwestycji.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Elblążanin napływowy - W bardzo korzystnych warunkach zewnętrznych, 500 lat z przekopem licząc. No i bez kolejnego 0,5 mld zł, NIGDY.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0