Wybrany wątek opinii

czy był potrzebny czy nie jesteście za głupi żeby o tym dyskutować połowę tych mądrych komentatorów znam to nieuki którzy nigdy nie pracowali i oni najwiecej dyskutują nie dzielcie skóry na niedzwiedziu nawet jak się zamuli będzie na stałe pogłębiarka Szczecin ma dale 67km do morza i odmulają co rok i nie ma problemu ja tych wszystkich pspeudonaukowców tych mundrych którym wino la patyk zjadło rozum zapakowałbym na barkę i wywiózł na tą nową wyspę żeby tam pracowali na razie to kapie z was jad bo jesteście potomkami, wnukami, i dziećmi komuchów czerwone pomioty jak nie kopali źle jak zrobili przekop też źle zawsze będzie wam źle nieroby
(2022.12.27)
Nie jestem ani zbyt mądry ani zbyt głupi. Tylko że żadna instytucja zainteresowana w wykonanie i eksploatację przekopu oraz portu w Elblągu nie określiła, nawet a zarysie, ile lat trzeba będzie czekać na osiągnięcie stopy zwrotu z tej inwestycji.
Elblążanin napływowy (2022.12.27)
@Elblążanin napływowy - W bardzo korzystnych warunkach zewnętrznych, 500 lat z przekopem licząc. No i bez kolejnego 0,5 mld zł, NIGDY.
GłębokaMyśl (2022.12.28)
Powrót do komentarzy