UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem ani zbyt mądry ani zbyt głupi. Tylko że żadna instytucja zainteresowana w wykonanie i eksploatację przekopu oraz portu w Elblągu nie określiła, nawet a zarysie, ile lat trzeba będzie czekać na osiągnięcie stopy zwrotu z tej inwestycji.

Elblążanin napływowy

Anuluj