UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czy był potrzebny czy nie jesteście za głupi żeby o tym dyskutować połowę tych mądrych komentatorów znam to nieuki którzy nigdy nie pracowali i oni najwiecej dyskutują nie dzielcie skóry na niedzwiedziu nawet jak się zamuli będzie na stałe pogłębiarka Szczecin ma dale 67km do morza i odmulają co rok i nie ma problemu ja tych wszystkich pspeudonaukowców tych mundrych którym wino la patyk zjadło rozum zapakowałbym na barkę i wywiózł na tą nową wyspę żeby tam pracowali na razie to kapie z was jad bo jesteście potomkami, wnukami, i dziećmi komuchów czerwone pomioty jak nie kopali źle jak zrobili przekop też źle zawsze będzie wam źle nieroby