UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążanin napływowy - W bardzo korzystnych warunkach zewnętrznych, 500 lat z przekopem licząc. No i bez kolejnego 0,5 mld zł, NIGDY.
GłębokaMyśl
@Elblążanin napływowy - W bardzo korzystnych warunkach zewnętrznych, 500 lat z przekopem licząc. No i bez kolejnego 0,5 mld zł, NIGDY.
GłębokaMyśl