UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jestem ani zbyt mądry ani zbyt głupi. Tylko że żadna instytucja zainteresowana w wykonanie i eksploatację przekopu oraz portu w Elblągu nie określiła, nawet a zarysie, ile lat trzeba będzie czekać na osiągnięcie stopy zwrotu z tej inwestycji.
Elblążanin napływowy