UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem ani zbyt mądry ani zbyt głupi. Tylko że żadna instytucja zainteresowana w wykonanie i eksploatację przekopu oraz portu w Elblągu nie określiła, nawet a zarysie, ile lat trzeba będzie czekać na osiągnięcie stopy zwrotu z tej inwestycji.

Elblążanin napływowy