Wybrany wątek opinii
Już wolę, żeby była drożyzna niż, żeby Platforma Obywatelska wróciła do władzy. Za rządów PO -PSL była taka bieda, że bezrobocie wynosiło 21%, ludzie zarabiali 1200 zł, ludzie chodzili na krechę brać do sklepu. I Platforma Obywatelska nic nie zrobiła, aby Polakom pomóc, bo oni mieli gdzieś Polskę i Polaków
Do moderacji
Odpowiedz
31
35
Pokaż mi kogoś kto zarabiał 2015 roku 1200 PLN. Już w 2010 nawet w nędznym Stolpłycie byle stolarzyna zarabiał ponad 3 tysie
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
Faktyczne bezrobocie 21%. Dziś sztuczne 5%. Sprawdź sobie wskaźnik aktywności zawodowej w Polsce. Ludzi bez pracy jest od wielu lat ok 7-8 mln. Bezrobocie spadło bo pis stworzył system wyrzucania ludzi z pośredniaków. Stworzyli też system wręczania nagród sami sobie
Do moderacji
Odpowiedz
14
8
@Państwo polskie pod butem - W Polsce bezrobocie statystycznie jest minimalne bo mamy w budżecie zatrudnione grubo ponad milion ludzi których utrzymuje budżet /czytaj podatnik/ a do tego patologiczny system socjalny który znięchęca do podejmowania pracy zarobkowej więc statystyka bezrobocia nie obejmuje zadowolonych z tego stanu rzeczy.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1