Wybrany wątek opinii

Już wolę, żeby była drożyzna niż, żeby Platforma Obywatelska wróciła do władzy. Za rządów PO -PSL była taka bieda, że bezrobocie wynosiło 21%, ludzie zarabiali 1200 zł, ludzie chodzili na krechę brać do sklepu. I Platforma Obywatelska nic nie zrobiła, aby Polakom pomóc, bo oni mieli gdzieś Polskę i Polaków
(2022.12.27)
Pokaż mi kogoś kto zarabiał 2015 roku 1200 PLN. Już w 2010 nawet w nędznym Stolpłycie byle stolarzyna zarabiał ponad 3 tysie
Nie cierpię kłamców (2022.12.27)
Faktyczne bezrobocie 21%. Dziś sztuczne 5%. Sprawdź sobie wskaźnik aktywności zawodowej w Polsce. Ludzi bez pracy jest od wielu lat ok 7-8 mln. Bezrobocie spadło bo pis stworzył system wyrzucania ludzi z pośredniaków. Stworzyli też system wręczania nagród sami sobie
Państwo polskie pod butem (2022.12.27)
@Państwo polskie pod butem - W Polsce bezrobocie statystycznie jest minimalne bo mamy w budżecie zatrudnione grubo ponad milion ludzi których utrzymuje budżet /czytaj podatnik/ a do tego patologiczny system socjalny który znięchęca do podejmowania pracy zarobkowej więc statystyka bezrobocia nie obejmuje zadowolonych z tego stanu rzeczy.
(2022.12.30)
Powrót do komentarzy