UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już wolę, żeby była drożyzna niż, żeby Platforma Obywatelska wróciła do władzy. Za rządów PO -PSL była taka bieda, że bezrobocie wynosiło 21%, ludzie zarabiali 1200 zł, ludzie chodzili na krechę brać do sklepu. I Platforma Obywatelska nic nie zrobiła, aby Polakom pomóc, bo oni mieli gdzieś Polskę i Polaków