UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Państwo polskie pod butem - W Polsce bezrobocie statystycznie jest minimalne bo mamy w budżecie zatrudnione grubo ponad milion ludzi których utrzymuje budżet /czytaj podatnik/ a do tego patologiczny system socjalny który znięchęca do podejmowania pracy zarobkowej więc statystyka bezrobocia nie obejmuje zadowolonych z tego stanu rzeczy.