UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pokaż mi kogoś kto zarabiał 2015 roku 1200 PLN. Już w 2010 nawet w nędznym Stolpłycie byle stolarzyna zarabiał ponad 3 tysie
Nie cierpię kłamców
Pokaż mi kogoś kto zarabiał 2015 roku 1200 PLN. Już w 2010 nawet w nędznym Stolpłycie byle stolarzyna zarabiał ponad 3 tysie
Nie cierpię kłamców