UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pokaż mi kogoś kto zarabiał 2015 roku 1200 PLN. Już w 2010 nawet w nędznym Stolpłycie byle stolarzyna zarabiał ponad 3 tysie

Nie cierpię kłamców

Anuluj