UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już wolę, żeby była drożyzna niż, żeby Platforma Obywatelska wróciła do władzy. Za rządów PO -PSL była taka bieda, że bezrobocie wynosiło 21%, ludzie zarabiali 1200 zł, ludzie chodzili na krechę brać do sklepu. I Platforma Obywatelska nic nie zrobiła, aby Polakom pomóc, bo oni mieli gdzieś Polskę i Polaków