Wybrany wątek opinii

Ciekawe kiedy i kto poinformuje mieszkańców Elbląga o niebotycznych zyskach jakie przynosi parking dla TiRów ? Miasto zaangażowało się na 100 000 000 zł... Znaczy inwestycja musi przynosić 2 - 4 % rocznie na czysto. W przeciwnym razie to ustawka na posadki dla wybrańców... za którą koszty dumnie ponoszą elblążanie w poczuciu obowiązku wobec swojej małej ojczyzny. Portel nadal nie jest zainteresowany publikacją sprawozdań finansowych miejskiej firmy za ostatnie lata... ? Zasadniczo to dziwnym trafem ABSOLUTNIE nikt tym nie jest zainteresowany efektami finansowymi działalności tej firmy ! No może, nudna jak flaki z olejem, GM...
GłębokaMyśl (2022.12.21)
@GłębokaMyśl - Póki część mieszkańców (?) będzie reprezentowała mentalność taką jak twoja to ten port na zawsze pozostanie parkingiem dla TIR-ów. A może po prostu na tym wam zależy, żeby miasto dogorywało i żeby potem mieć pretekst do wiecznych lamentów, że "nic się tu nie dzieje". Takiego mentalu nasze miasto i mieszkańcy tutaj nie chcą. Won!
Do_pomorskiego (2022.12.21)
@Do_pomorskiego - Miasto zamroziło 100 000 000 zł i nie ma z tego ani grosza ! Mało tego przez długi czas REGULARNIE DOKŁADAŁO po 100 000 zł rocznie do interesu, który wykazywał mimo tego wykazywał stratę ! ! ! Kacza władzuchna dołożyła do tego niecałe 3 000 000 000 zł i podatnicy już zawsze będą dokładać do kaczego rowa, niezależnie od tego, co w nim będzie się działo. Słuszną linię prezentujesz geniuszu lokalnego patriotyzmu. Dołóżmy do tego jaki tam 1 000 000 000 zł to może coś z tego będzie. A może wielkie G... ? ! GM z jej mentalnością dusigrosza pozwoli sobie zapytać: A MOŻE WARTO POMYŚLEĆ O CZYMŚ BARDZIEJ REALNYM niż mrzonka o porcie w Elblągu na 12 kilometrze wąskiej i płytkiej rzeki ? ! Może warto przestać spuszczać grubą forsę do klozetu w imię marzeń, na których spełnienie nie ma szans ? Może warto zastanowić się i pomyśleć, jak ten PORT ma pracować ? Jakie jednostki obsługiwać ? Jak wywozić towary z tego PORTU w głąb lądu ? No i wreszcie, kto ma tu zawijać ze swoimi statkami ? Odpowiedz geniuszu na te pytania !
GłębokaMyśl (2022.12.21)
Powrót do komentarzy