UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe kiedy i kto poinformuje mieszkańców Elbląga o niebotycznych zyskach jakie przynosi parking dla TiRów ? Miasto zaangażowało się na 100 000 000 zł... Znaczy inwestycja musi przynosić 2 - 4 % rocznie na czysto. W przeciwnym razie to ustawka na posadki dla wybrańców... za którą koszty dumnie ponoszą elblążanie w poczuciu obowiązku wobec swojej małej ojczyzny. Portel nadal nie jest zainteresowany publikacją sprawozdań finansowych miejskiej firmy za ostatnie lata... ? Zasadniczo to dziwnym trafem ABSOLUTNIE nikt tym nie jest zainteresowany efektami finansowymi działalności tej firmy ! No może, nudna jak flaki z olejem, GM...

GłębokaMyśl