UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Do_pomorskiego - Miasto zamroziło 100 000 000 zł i nie ma z tego ani grosza ! Mało tego przez długi czas REGULARNIE DOKŁADAŁO po 100 000 zł rocznie do interesu, który wykazywał mimo tego wykazywał stratę ! ! ! Kacza władzuchna dołożyła do tego niecałe 3 000 000 000 zł i podatnicy już zawsze będą dokładać do kaczego rowa, niezależnie od tego, co w nim będzie się działo. Słuszną linię prezentujesz geniuszu lokalnego patriotyzmu. Dołóżmy do tego jaki tam 1 000 000 000 zł to może coś z tego będzie. A może wielkie G... ? ! GM z jej mentalnością dusigrosza pozwoli sobie zapytać: A MOŻE WARTO POMYŚLEĆ O CZYMŚ BARDZIEJ REALNYM niż mrzonka o porcie w Elblągu na 12 kilometrze wąskiej i płytkiej rzeki ? ! Może warto przestać spuszczać grubą forsę do klozetu w imię marzeń, na których spełnienie nie ma szans ? Może warto zastanowić się i pomyśleć, jak ten PORT ma pracować ? Jakie jednostki obsługiwać ? Jak wywozić towary z tego PORTU w głąb lądu ? No i wreszcie, kto ma tu zawijać ze swoimi statkami ? Odpowiedz geniuszu na te pytania !

GłębokaMyśl

Anuluj