UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Póki część mieszkańców (?) będzie reprezentowała mentalność taką jak twoja to ten port na zawsze pozostanie parkingiem dla TIR-ów. A może po prostu na tym wam zależy, żeby miasto dogorywało i żeby potem mieć pretekst do wiecznych lamentów, że "nic się tu nie dzieje". Takiego mentalu nasze miasto i mieszkańcy tutaj nie chcą. Won!

Do_pomorskiego

Anuluj