UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - Póki część mieszkańców (?) będzie reprezentowała mentalność taką jak twoja to ten port na zawsze pozostanie parkingiem dla TIR-ów. A może po prostu na tym wam zależy, żeby miasto dogorywało i żeby potem mieć pretekst do wiecznych lamentów, że "nic się tu nie dzieje". Takiego mentalu nasze miasto i mieszkańcy tutaj nie chcą. Won!

Do_pomorskiego