Wybrany wątek opinii

"Jest takie ujęcie pociągu odjeżdżającego ze stacji Elbląg-Zdrój do Kadyn: pasażerowie nie mieszczący się w wagonach - scena jak z powojennej Warszawy. " - cenne to zdanie, warto zapamiętać i przyPOminać każdorazowo podczas "dyskusji" nt. zaorania linii Kolei Nadzalewowej i zrobienia z niej ścieżki rowerowej, czy w wersji lib-nowej... drezynowej; #PrawdaWasWyzwoli;
lubie.kefir (2022.12.18)
@lubie.kefir - " prawda was wyzwoli " ? Oczywiście prawda nas wyzwoliła panie komunisto gdy robotnicy mimo że do nich strzelaliście pognali takich jak Ty odsuneli od koryta tyranów spod znaku sierpa i młota. Niestety nie ma jeszcze ustawy aby takich jak Ty zwolenników komuny osądzać i zamykać. I tylko dlatego jeszcze tu piszesz te swoje paszkwile.
(2022.12.18)
@lubie.kefir - Niestety te lewicowe baranki za to odpowiedzialne nigdy nie potrafiły zadbać o ten region i wykorzystać jego walory. Zobacz co zrobili z dworcem Elbląg Zdrój. Tu nic się nie opłaca i wszystko nierentowne. Najpiej sprzedać grunty pod zagraniczne markety. Kasa wypompowywana z Polski płynie za granicę. Tu nawet komunikacji miejskiej nie potrafią utrzymać w należytym porządku doprowadzając do ruiny. Basen wybudowany przez Niemców doprowadzili do ruiny. Ludzie maluczcy kurczowo slupujacy i trzymający się stołków.
Polexit (2022.12.18)
Powrót do komentarzy