UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Jest takie ujęcie pociągu odjeżdżającego ze stacji Elbląg-Zdrój do Kadyn: pasażerowie nie mieszczący się w wagonach - scena jak z powojennej Warszawy. " - cenne to zdanie, warto zapamiętać i przyPOminać każdorazowo podczas "dyskusji" nt. zaorania linii Kolei Nadzalewowej i zrobienia z niej ścieżki rowerowej, czy w wersji lib-nowej... drezynowej; #PrawdaWasWyzwoli;

lubie.kefir

Anuluj