UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lubie.kefir - Niestety te lewicowe baranki za to odpowiedzialne nigdy nie potrafiły zadbać o ten region i wykorzystać jego walory. Zobacz co zrobili z dworcem Elbląg Zdrój. Tu nic się nie opłaca i wszystko nierentowne. Najpiej sprzedać grunty pod zagraniczne markety. Kasa wypompowywana z Polski płynie za granicę. Tu nawet komunikacji miejskiej nie potrafią utrzymać w należytym porządku doprowadzając do ruiny. Basen wybudowany przez Niemców doprowadzili do ruiny. Ludzie maluczcy kurczowo slupujacy i trzymający się stołków.

Polexit

Anuluj