UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@lubie.kefir - Niestety te lewicowe baranki za to odpowiedzialne nigdy nie potrafiły zadbać o ten region i wykorzystać jego walory. Zobacz co zrobili z dworcem Elbląg Zdrój. Tu nic się nie opłaca i wszystko nierentowne. Najpiej sprzedać grunty pod zagraniczne markety. Kasa wypompowywana z Polski płynie za granicę. Tu nawet komunikacji miejskiej nie potrafią utrzymać w należytym porządku doprowadzając do ruiny. Basen wybudowany przez Niemców doprowadzili do ruiny. Ludzie maluczcy kurczowo slupujacy i trzymający się stołków.
Polexit