UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Jest takie ujęcie pociągu odjeżdżającego ze stacji Elbląg-Zdrój do Kadyn: pasażerowie nie mieszczący się w wagonach - scena jak z powojennej Warszawy. " - cenne to zdanie, warto zapamiętać i przyPOminać każdorazowo podczas "dyskusji" nt. zaorania linii Kolei Nadzalewowej i zrobienia z niej ścieżki rowerowej, czy w wersji lib-nowej... drezynowej; #PrawdaWasWyzwoli;
lubie.kefir