UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
90 % komentujących to dno. Nie dziwię się że to miasto umiera skoro mieszkają tu sami nieszczęśliwi ludzie.
90 % komentujących to dno. Nie dziwię się że to miasto umiera skoro mieszkają tu sami nieszczęśliwi ludzie.