Wybrany wątek opinii
Mam ORh- chętnie oddał bym tak często jak to możliwe częściej niż obecnie. Ale co zrobić jak w dzisiejszych czasach ciężko się wyrwać z pracy. I nie pisać proszę, że przysługuje dwa dni wolnego. Ja to wiem firmy najwyraźniej nie!
Do moderacji
Odpowiedz
17
2
@Pablo1008 - Możesz chodzić w piątek, nikt Ci nie karze w inny dzień jesli problemem w firmie są 2 dni twojej nieobecności, a jak przełożony ma z tym jakiś problem to powiedz mu żeby się dziś wieczorem pomodlił żeby w życiu tej krwi nie potrzebował...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Do moderacji
Odpowiedz
2
1