Wybrany wątek opinii

Mam ORh- chętnie oddał bym tak często jak to możliwe częściej niż obecnie. Ale co zrobić jak w dzisiejszych czasach ciężko się wyrwać z pracy. I nie pisać proszę, że przysługuje dwa dni wolnego. Ja to wiem firmy najwyraźniej nie!
Pablo1008 (2022.08.31)
@Pablo1008 - Możesz chodzić w piątek, nikt Ci nie karze w inny dzień jesli problemem w firmie są 2 dni twojej nieobecności, a jak przełożony ma z tym jakiś problem to powiedz mu żeby się dziś wieczorem pomodlił żeby w życiu tej krwi nie potrzebował...
Student Jedwabne (2022.08.31)
@Student Jedwabne - Wasze modły są skuteczne tylko w jednej kwestii
Ateista (2022.08.31)
Powrót do komentarzy