UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Pablo1008 - Możesz chodzić w piątek, nikt Ci nie karze w inny dzień jesli problemem w firmie są 2 dni twojej nieobecności, a jak przełożony ma z tym jakiś problem to powiedz mu żeby się dziś wieczorem pomodlił żeby w życiu tej krwi nie potrzebował...
Student Jedwabne