UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pablo1008 - Możesz chodzić w piątek, nikt Ci nie karze w inny dzień jesli problemem w firmie są 2 dni twojej nieobecności, a jak przełożony ma z tym jakiś problem to powiedz mu żeby się dziś wieczorem pomodlił żeby w życiu tej krwi nie potrzebował...

Student Jedwabne

Anuluj