UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam ORh- chętnie oddał bym tak często jak to możliwe częściej niż obecnie. Ale co zrobić jak w dzisiejszych czasach ciężko się wyrwać z pracy. I nie pisać proszę, że przysługuje dwa dni wolnego. Ja to wiem firmy najwyraźniej nie!
Pablo1008