UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Klakier - Miasto Elbląg przez lata dokładało do wspaniałego portu po około 100 kzł rocznie ! Zaś ów WSPANIAŁY PORT przynosił mieszkańcom STRATY w podobnej wysokości. Zanim napiszesz babola spróbuj coś poczytać... PARKING DLA TiRów to nie PORT, chociaż z całkowicie niezrozumiałych powodów w Elblągu istnieje zgoda ponad podziałami partyjnymi, że właśnie tak jest !

GłębokaMyśl