UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tragiczne jest to, że miasto nie zainwestowało w port NIC!!! Prezydent ze świtą wolał stanąć za Trzaskowskim dla, którego przekop to zbędna inwestycja!!!Teraz prezydentowi zostają tylko płaczliwe artykuły na Portelu

Klakier

Anuluj