UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tragiczne jest to, że miasto nie zainwestowało w port NIC!!! Prezydent ze świtą wolał stanąć za Trzaskowskim dla, którego przekop to zbędna inwestycja!!!Teraz prezydentowi zostają tylko płaczliwe artykuły na Portelu
Klakier