UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a w Polsce, z czego masz prąd ?? Bo jak na razie to 72% prądu w PL to jest węgiel (brunatny i kamienny).
Elektrykzwegla
a w Polsce, z czego masz prąd ?? Bo jak na razie to 72% prądu w PL to jest węgiel (brunatny i kamienny).
Elektrykzwegla