UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy posiadacx pieca na węgiel wie jedno... węgiel przestał być opłacalna forma ogrzewania domu. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale prad jest przyszłością. Pompy ciepła, lub ekonomiczny kocioł na prad to jedyne, co opłaca się kupić.