UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każdy posiadacx pieca na węgiel wie jedno... węgiel przestał być opłacalna forma ogrzewania domu. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale prad jest przyszłością. Pompy ciepła, lub ekonomiczny kocioł na prad to jedyne, co opłaca się kupić.