UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto jest za tym, aby wybrzeże starówki było zabudowane kamienicami jak w Gdańsku nad Motławą? Taki model starówki to najpiękniejsze, co można zrobić! Spacer, lub kawa w kawiarence na bulwarze, przy rzece to moje marzenie. Obecne wybrzeże wygląda jak rampa rozładunkowa.