UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto jest za tym, aby wybrzeże starówki było zabudowane kamienicami jak w Gdańsku nad Motławą? Taki model starówki to najpiękniejsze, co można zrobić! Spacer, lub kawa w kawiarence na bulwarze, przy rzece to moje marzenie. Obecne wybrzeże wygląda jak rampa rozładunkowa.


Anuluj