UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto jest za tym, aby wybrzeże starówki było zabudowane kamienicami jak w Gdańsku nad Motławą? Taki model starówki to najpiękniejsze, co można zrobić! Spacer, lub kawa w kawiarence na bulwarze, przy rzece to moje marzenie. Obecne wybrzeże wygląda jak rampa rozładunkowa.