UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W wojsku fala odejść. Młodzi przyszli, zobaczyli jak jest i składają kwity. Niby 4 tys zarobki, ale atmosfera w pracy, że się człowiekowi żyć tam odechciewa.


Anuluj