UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Marzy mi się, aby w Elblągu dzięki przekopowi pojawiła się dobra praca, które NIE jest w wojsku, ani NIE jest to praca w stolarstwie.


Anuluj