UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marzy mi się, aby w Elblągu dzięki przekopowi pojawiła się dobra praca, które NIE jest w wojsku, ani NIE jest to praca w stolarstwie.
Marzy mi się, aby w Elblągu dzięki przekopowi pojawiła się dobra praca, które NIE jest w wojsku, ani NIE jest to praca w stolarstwie.