Wybrany wątek opinii
Ten remont, to powinni robic deweloperzy stawiajacy budynki na starowce. zajechali drogi ciezarowkami dowozac materialy budowlane, wiec niech robia. jak wyglada juz stan nawierzchni na Bulwarze Zygm. Augusta?
Do moderacji
Odpowiedz
54
14
@Vza - Akurat na Bednarskiej to nigdy nie było dobrej nawierzchni, więc budowa tylko powiększyła fatalny stan drogi. Ale tak, masz rację, też jestem tego zdania, że deweloper powinien dorzucić kasy do remontu tej drogi
Do moderacji
Odpowiedz
46
6
@Vza - Tam nigdy nie było drogi utwardzonej. 30 lat po piachu i błocie jeżdzę.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2