UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten remont, to powinni robic deweloperzy stawiajacy budynki na starowce. zajechali drogi ciezarowkami dowozac materialy budowlane, wiec niech robia. jak wyglada juz stan nawierzchni na Bulwarze Zygm. Augusta?
Vza