UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten remont, to powinni robic deweloperzy stawiajacy budynki na starowce. zajechali drogi ciezarowkami dowozac materialy budowlane, wiec niech robia. jak wyglada juz stan nawierzchni na Bulwarze Zygm. Augusta?

Vza